Oklejanie witryn - folia monomeryczna

Folia samoprzylepna do powierzchni płaskich. Występuje w różnych odmianach: błyszcząca, matowa, przeźroczysta. Folia monomeryczna ma zastosowanie tylko w przypadku płaskich, nie posiadających przetłoczeń powierzchni: tablic reklamowych, witryn, płaskich elementów samochodów.


Powrót na początek strony ^

Oklejanie witryn - folia OWV, dziurkowana

Polimerowa folia perforowana (z małymi dziurkami). Dzięki perforacji, po naklejeniu na szkło lub inny materiał przeźroczysty , od strony zewnętrznej widoczny jest wydruk, natomiast od strony kleju to co znajduje się za folią. Efekt przypomina ten uzyskiwany w przypadku przyciemnianych szyb. Folia OWV wykorzystywana jest głównie do wyklejania witryn oraz szyb pojazdów.


Powrót na początek strony ^

Oklejanie witryn - folia z zadrukiem od strony kleju

Specjalna folia samoprzylepna zadrukowana od strony kleju. Nakleja się ją od wewnętrznej strony szyby - witryny, szyby samochodu, etc. Naklejki nie są narażone na uszkodzenia mechaniczne, wandalizm. Bardzo dobre rozwiązanie w miejscach, w których nie można dokonać montażu na zewnątrz.


Powrót na początek strony ^

Oklejanie witryn - folia ploterowa

Jest to folia barwiona w masie. Dostępnych jest 60 kolorów folii. Najczęściej stosuje się ją do wykonania napisów, prostych elementów graficznych, informacji o godzinach otwarcia, wyklejania tła itp.


Powrót na początek strony ^

Oklejanie witryn - folia szroniona

Folia dająca efekt piaskowanego lub szronionego szkła. Występuje w różnych odcieniach i fakturach. Daje możliwość zadruku.


Powrót na początek strony ^

Aby otrzymać kompleksową wycenę:

  • prześlij do nas projekt grafiki jak ma się znaleść na witrynach
  • jeśli nie posiadasz projektu skontaktuj się z nami, przygotujemy go dla Ciebie
  • okreść wymiary i układ witryn w formie szkicu
  • czy wycena ma dotyczyć również usługi wyklajania?, jeśli tak to prześlij zdjęcie witryn
Skontaktuj się z nami...